Sence 2016’ya Hangi Süper Kahraman Filmi Damgasını Vuracak?

2016, biz süper kahraman severleri şekerci dükkanına girmiş bir çocuk kadar heyecanlandırıyor. Bildiğiniz gibi; yıl boyunca Marvel Comics karakterlerinin 4, DC Comics karakterlerinin ise 2 filmi gösterime girecek.

Peki sence bu yıla damgasını vuracak film hangisi olacak?

Not: Ankete katıldıktan sonra görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazmayı unutmayın!


Sence 2016'ya Hangi Süper Kahraman Filmi Damgasını Vuracak?
Oy Ver!
Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yorumlar

 • ANTİ=ANTİ

  Benim favorim suicide squad Deadpool zaten kırdı geçirdi

 • ANTİ=ANTİ

  Bir marvel hayranı olarak dc den atılım bekliyoruz bu rekabetten karlı çıkacak izleyicidir Batmani gördükten sonra Batman vs Süpermanden çok umutsuzum

 • Cemalettin Sipahioğlu

  Tercihim, Captain America Civil War’dan yana. Sadece cizgiroman uyarlaması olarak değil; tek başına bir film olarak ta, verebileceği seyir zevki yönünden, hoş olabileceğe benziyor.

 • kapuska

  50 milyon dolara 700 ile deadpool zaten vurdu gibi gözüküyor. pazarlama olarak 2. kez tutmayacak muazzam basit ve kaliteli bir yol denediler ve oldu diye düşünüyorum. bvss (justice league) daha yeni başlıyor. avengers ekibi ise sinema dünyasında çizgiroman hikayelerine göre çok basit hikayeler sergiliyor. avengers’ın hikaye derinliğini anlamak için bence dizi ve çizgiroman evrenide dikkatlice takip edilmeli yoksa inanılmaz boş bir hikayeye dönüşüyor.. bence bu filmler arasında hikayesel açıdan x men kadar katakullili derinliği olan hikaye yok aralarında.ayrıca iyi ve kötüler birbirine çok yakın güçteler ve bir çok karakter gri alanda geziyor (diğer hikayelere göre); ayrıca senaryoları genel olarak sıkıntılı olsada en başarılı cast genelde x-men serisinde. tabi ki duruş olarak, pazarlama gücü olarak bir civil war yada bvss değil ancak bu tümüyle bakış açısı ve planlamadan dolayı kaynaklanan bir sorun. kesin olan şey ise her birinin kaliteli olacağı. wd ile fox un güçlerini birleştirip avengers vs x-men çizgiroman konseptli bir film yapmaları umudu ilen…bu sene sinema dünyasının yolu resmen değişti. bakalım gerçek savaş sektörü nasıl etkilenecek. böyle bir yorumlama var. holywood ile savaş dünyası teknolojisi arasında ki inanılmaz parelel ilerleyişin varlığı hakkında ciddi bilimsel araştırmalar falan. acayip acayip işler.