Kahramangiller

Sence 2017’ye Hangi Süper Kahraman Filmi Damgasını Vuracak?

Gösterime girecek filmlere bakılırsa, 2017 de en az geride bıraktığımız yıl kadar biz alt kültür takipçilerinin yüzünü güldürecek. Mart’ta Logan, Mayıs’ta Guardians of the Galaxy Vol. 2, Haziran’da Wonder Woman, Temmuz’da Spider-Man: Homecoming, Kasım’da ise Thor: Ragnarok ve Justice League ile bayram edeceğiz!

Peki, sence bu filmlerden hangisi bu yıla damgasını vuracak? Neden?

Not: Görüşlerinizi alttaki yorumlar bölümüne yazmayı unutmayın.

Not2: Evet, bu yıl The LEGO Batman Movie, Power Rangers, Ghost in the Shell, The Transformers: Last Knight, Alien: Covenant, Bladerunner 2049, Bloodshot ve Star Wars Episode VIII gibi filmler de gösterime girecek. Onları unutmuş değiliz, ancak bu anketi süper kahraman filmleriyle sınırlı tutalım istedik.


Sence 2017’ye Hangi Süper Kahraman Filmi Damgasını Vuracak?
Oy Ver!
Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yorumlar

 • Süha Başaran

  İçimden wonder woman geçti ama spiderman bence en iyisi olacak. Logandan umutluydum ama son x-men filminden sonra beklentilerim taban yaptı 🙂

 • Demir45

  Etki bakımından Guardians of the Galaxy vol 2 ;kesinlikle 2017 nin en çok hasılat eden ve en çok ses getiren filmi olacaktır.Ancak benim gönlüm Thor:Ragnaroktan yana, özellikle MCU nun gidişatı açısından etkisinin büyük olacağını ve oyuncu kadrosunun zenginliğide ayrıca önemli.

  • Halil Cem Yıldırım

   Yanılmıyosam Doktor Strange de olabilirmiş filmde

 • Ben thor diyecem şimdi yavaş yavaş eleyip nasıl seçtiğimi yazayım: önce firmalara ayırdım dc den başlayım jl ve ww var ww tek başına kahraman ve ileri filmler için pek bir şey ifade etmez gibi geliyor ama JL 2.si çıkacak tüm ekip felan bence 1. Seçenek JL sonra 2.ye LOGAN var tek olduğundan 3. İşe spideyin ww gibi direk eleyecegim çünkü gene ileri filmler için boş geliyor benim için (güzel bir yapım bekliyorum ama Marvel’ın ana gidişatında değil) ama GoG 2 ve Thor, Infinity war un artık son damarı kablosu vb şeyi, GoG 2 biraz daha uzay da ve İnfinity ye yakın belki after Credit te Avengers ile tanismalarini görürüz ama Thor daha büyük film olacak hem Dr. Hem Hulk hem de Loki var ki Bir taş daha gorucez bence ileri filmler için en büyük şeyi bu verecek. Sonuçta elimde 3 şık var JL – LOGAN – THOR ben de geçmişinin ve geleceğinin daha büyük olduğunu düşünerekten THOR dedim! Harika olacak filmler ama en büyük çaplı olacak olan Thor bence.

  • Cihan Türe

   Thor dan o kadar umutsuzum ki o kadar olur.

   • Ya aslında ben de ilk başlarda öyle düşünmüştüm yani hiçbir Thor filmi beklenilen etkiyi yaratamadı ama bu sefer izlemek zorunda bıraktıracaklar insanları yani izlemeden İnfinity gidemezsin gibi bir şey olacak, biraz ticari baskı yapacaklar gibi 🙂

 • Starktech

  Listedekilere bakınca Thor Ragnarok dedim direk.Bu film hiç umulmadık kadar vurucu olacak,Cate Blanchettin varlığı bile yeter üstüne Hulk-Dr. Banner,Loki,Thor,Valkyrie-Tessa Thompson ve Karl Urban-Skurge,Idris Elba,Anthony Hopkins,Ray Stevenson,Jaimie Alexander,Jeff Goldblum ve Üstad Anthony Hopkins var.Yetmedi bir de DR strange-Benedict Cumberbatch gibi bir üstad daha eklendi.

  Ama her zmaan ki gibi Star wars listede olsa öne geçebilirdi,tabi ki Luke Skywalker geri dönüyor,filmin ismi The last Jedi olarak açıklandı.

 • admgnr

  Tabi ki Thor-Hulk-DrStrange-Loki…. derim…
  —Konu Dışı— ama
  Logan yaşlanma sebebi nedir? Hücre yenilenmesi olan birinin yaşlanması mantık olarak saçma acaba ben bir yeri mi kaçırdım? Sonuçta bu x men geçmişten geleceğe filminde bile onca yıl sonra taş gibi duruyordu sanki? yoksa bir daha oynamak istemediği için mi böyle bir senaryoya gidildi… resmen üzüldüm adama!! Filmde duygusala bağlayacağız gibi?