Kahramangiller

Sence 2017’ye Hangi Süper Kahraman Filmi Damgasını Vuracak?

Gösterime girecek filmlere bakılırsa, 2017 de en az geride bıraktığımız yıl kadar biz alt kültür takipçilerinin yüzünü güldürecek. Mart’ta Logan, Mayıs’ta Guardians of the Galaxy Vol. 2, Haziran’da Wonder Woman, Temmuz’da Spider-Man: Homecoming, Kasım’da ise Thor: Ragnarok ve Justice League ile bayram edeceğiz!

Peki, sence bu filmlerden hangisi bu yıla damgasını vuracak? Neden?

Not: Görüşlerinizi alttaki yorumlar bölümüne yazmayı unutmayın.

Not2: Evet, bu yıl The LEGO Batman Movie, Power Rangers, Ghost in the Shell, The Transformers: Last Knight, Alien: Covenant, Bladerunner 2049, Bloodshot ve Star Wars Episode VIII gibi filmler de gösterime girecek. Onları unutmuş değiliz, ancak bu anketi süper kahraman filmleriyle sınırlı tutalım istedik.


Sence 2017’ye Hangi Süper Kahraman Filmi Damgasını Vuracak?
Oy Ver!
Loading ... Loading ...

Yorumlar

  • Süha Başaran

    İçimden wonder woman geçti ama spiderman bence en iyisi olacak. Logandan umutluydum ama son x-men filminden sonra beklentilerim taban yaptı 🙂

  • Demir45

    Etki bakımından Guardians of the Galaxy vol 2 ;kesinlikle 2017 nin en çok hasılat eden ve en çok ses getiren filmi olacaktır.Ancak benim gönlüm Thor:Ragnaroktan yana, özellikle MCU nun gidişatı açısından etkisinin büyük olacağını ve oyuncu kadrosunun zenginliğide ayrıca önemli.