Şimdiye Kadar En Beğendiğin Marvel Sinematik Evreni Filmi Hangisiydi?

Marvel’in sazı eline alıp filmleri bizzat çekmeye karar verdiği 2008 yılından beri toplam 12 Marvel Sinematik Evreni (Earth-199999) filmi çekildi.

Peki, sıradaki film olan Captain America: Civil War’un vizyona girmesine günler kala şöyle bir geriye dönüp bakacak olsan bu 12 filmden en çok hangisini beğenmiştin?

Not: Ankete katıldıktan sonra görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazmayı unutmayın!


Şimdiye Kadar En Beğendiğin Marvel Sinematik Evreni Filmi Hangisiydi?
Oy Ver!
Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yorumlar

 • Ferit Karaduman

  benim açından baktığım zaman guardians of galaxy diğer marvel filmlerine ağır basmakta. bunun en belirgin özelliği mevzuların dünyadan çok uzakta ve o anda en azından fazla da ilgisi olmayan bir hikaye ile anlatılıyor olması. diğer tüm filmlerde konunun ucu dönüyor dolaşıyor ve dünyayı kurtarma olayına geliyor. fakat guardians of galaxy bu ana fikirden çok uzakta ve diğerlerine göre çok daha orjinal. muhtemelen ikinci filmde thanos ve sonsuzluk taşları mevzusu bu filmde daha da pekişecektir. böylece de bu film de avengers serisinin son iki filmi ile bağlanacaktır. buna rağmen, yani sinema evreninin son filmine kadar bu film diğerlerinden hep ayrı bir yerde kalacaktır benim gözümde…

  • Ibrahim Muhammet Çelik

   e bu dünyayı kurtarmadılar öteki dünyayı kurtardılar?

 • Barzo

  Iron Man’in hayranı değilim kesinlikle ama ilk filmdeki esir bir halde zırhı üretme sahneleri ve adını hatırlamadığım doktorla diyalogları beni benden aldı.